Ogłoszenie

UWAGA !!!
Forum reaktywowane!!

  • Index
  •  » Biblioteka
  •  » TES Online - czyli coś, czego prawdziwy gracz nie może przegapić

#1 29-01-2014 18:51:38

Kapshtag

Administrator

Zarejestrowany: 03-04-2013
Posty: 844

TES Online - czyli coś, czego prawdziwy gracz nie może przegapić

Wszyscy słyszeli już o tym, że Bethesda tworzy TES Online.
Widzieliśmy już zapowiedzi, wpisy, grafiki...
Ale tego jeszcze nie bylo.
Najnowszy trailer, w wersji Cinematic, powala na kolana, i powoduje iż nasze gałki oczne wchodzą głębiej w czaszkę, a szczęka opada na dół.
Bethesda wie jak zadowolić graczy, w ciągu 8 minut.
Fani TES Online, (w tym Gregi) będą zachwyceni, (może nawet zakochani...) w w/w trailerze.


[html]
<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/DVMNQozxqos?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
[/html]


Zaskoczeni? Powaleni? A może po prostu "jest spoko" .
Wg wielu graczy, trailer jest genialny, i idealnie pokazuje, dlaczego warto zagrać w tą grę.
9 ras, łączy się w 3 narody, mające na celu, stawienie się złu opanowującemu uniwersum TES Online, ale również walce przeciwko sobie.
Jak widzimy na w/w trailerze, na ziemię zstępuje ogromne niebezpieczeństwo.
http://www.mediafire.com/convkey/a833/93zvwcxdggixcia6g.jpg

Krąg schodzący na ziemię, niesie ze sobą zgubę.


Nie pozostaje nam nic więcej, jak tylko czekać


PPE.pl - Playstation Extreme napisał:

Szczęk broni białej, syk magicznych ataków i wielki skur... skubaniec panoszący się na znakomicie przedstawionym polu bitwy w realiach fantasy.

A teraz kilka słów od administratora:Gregi
Dziękuję Caligo. Gra The Elder Scrolls: Online jest innowacyjna i pełna żywej akcji - co w dzisiejszych czasach jest rzadkością w RPG szczególnie że jest to MMORPG. Jak widać na przedstawionym powyżej trailerze twórcy wkładają w dużo pracy i wszystkie dostępne możliwości aby zapewnić grze reputacje oraz rozgłos - co im się bez wątpienia udało. Oglądając trailer straciłem dech - gdy zobaczyłem co przybywa do uniwersum TES Online od razu miałem chęć rzucić się w wir walki i pomóc pokonać zło. Bez wątpienia ten trailer zachęca do gry. Jedyną wadą TES Online jest sam fakt że jest płatna jednak na razie nie będzie stanowiło to przeszkody i myślę że z czasem ten fakt przestanie mieć znaczenie.

Pozdrawiam i polecam
Gregi

Artykuł przygotowywany przez Gwardzistów - Caligo i Gregi

Ostatnio edytowany przez Caligo (29-01-2014 19:59:48)

Offline

 
  • Index
  •  » Biblioteka
  •  » TES Online - czyli coś, czego prawdziwy gracz nie może przegapić

Ilość odwiedzin forum (od 27.07.13)

Liczniki odwiedzin

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Betonové septiky představují v Alcossebre